[X]

פתרון חימום חדשני לחדרי המגורים

החורף מגיע, ואיתו הקור הגדול. איך מתמודדים איתו? פתרונות החימום הקיימים היום מאפשרים חימום חללים באופן מוגבל ובדרך כלל אינם משתלבים עם עיצוב הבית ובעיקר תופסים הרבה מקום בחדר.

אז תכירו את פיקסול! פתרונות חימום מעוצבים שמתאימים לכל בית. עכשיו גם בישראל, מותג החימום היוקרתי מאירופה שכולל גופי חימום ייחודיים מזכוכית מחוסמת, המפיצים חום מפנק המדמה את קרני השמש. העיצוב, הבטיחות, נוחות השימוש והחיסכון בחשמל, הופכים את פיקסול לפתרון החימום האידיאלי לכל חדרי הבית והאמבט – בחורף ובכל עונות השנה.

פתרון מושלם לחימום חדרים בגדלים שונים בבית וגם במשרד מתאים מאוד לחמום חדרי ילדים. הוא מפיץ חום שמש נעים ומפנק ואינו מייבש את האוויר בחדר. בנוסף לכך, כפריט איכותי ומעוצב הניתן לתלייה, הוא אינו תופס מקום על רצפת החדר ומשדרג את המראה והאווירה בכל חדר ובסלון.

מה זה בעצם? זהו תנור חימום חדשני, מודרני, יעיל, ירוק, המילה האחרונה באירופה! תנורי החימום של “פיקסול” הינם השיטה החדשה לחימום בתים, דירות, חדרי ילדים, חדרי שינה, סלונים וכל מרחב שבו נדרש חימום – הדור הבא של החימום הביתי. הפיקסול הוא חלק מהמגמה העולמית שתופסת תאוצה בשנים האחרונות: מעבר לשימוש בטכנולוגיות ירוקות. הדור הראשון של המוצר, שמעוגן בפטנטים, הושק  לפני כחמש שנים באירופה. כיום הוא עשוי זכוכית מחוסמת ועבה, בלתי שבירה,  שאוגרת ומפיצה חום בלי לגרום לכוויות. הזכוכית מיוצרת במפעל בגרמניה ומגיעה במספר צבעים, שנמצא כי הם המבוקשים ביותר ע”י הקהל שם: אדום, שחור, ירוק ולבן-חלבי. לאחרונה נוסף דגם בגימור מראה, שגם מפיגת אדים, ולכן היא פתרון מעולה לחימום לחדרי אמבטיה, סאונות וספא. ניתן להתרשם ממגוון המוצרים באולמות התצוגה השונים ברחבי הארץ.

הפיקסול מתאים לרוב סגנונות העיצוב בין אם זה וילה בהרצליה פיתוח, לופט בת”א, פנטהאוז בכפר סבא או קוטג’ בקיבוץ. הוא אמנם ממוצב גבוה ותורם לעיצוב, אך הוא לא לעשירים בלבד! את הפיקסול תולים על הקיר ופשוט מחברים לשקע החשמל. ניתן לחילופין, לקבלו עם רגליות ולהעמידו על הרצפה. במצב זה ניתן לקבע אותו לרצפה, או לא- ואז הוא נייד וניתן להעברה בין פינות שונות. את גופי החימום של פיקסול ניתן לשלב בכל אחד מחדרי הבית, ניתן לבחור בצבע אחר ולשחק עם מגוון הגדלים הקיימים. מאחר וגופי החימום הללו ידידותיים לסביבה ולילדים, תוכלו להתאים לכל חדר את הפיקסול הנכון וליצור אווירה של חום ושל אהבה לכל הדיירים.

תנור חימום פיקסול מגיע עם שלט בקרה חכם. זוהי מערכת עם טרמוסטט מובנה בתוך השלט, שמרגיש את הטמפרטורה בחדר ומתנהג בהתאם לדרישה. הוא בעל 9 תוכניות שליטה מובנות, המשנות באופן אוטומטי את חימום החדר על פי סדר היום שנדרש. למשל: כחצי שעה לפני הקימה הטמפרטורה עולה, עם יציאת הדיירים מהבית החום שוב יורד למינימום, לקראת שעת החזרה הביתה החום שוב עולה, עם שעת השינה החום שוב יורד. כמו כן יש תוכניות שונות לימים שונים בשבוע, כמו יום שישי או שבת, השונים בסדר היום מימים אחרים. אפשר כמובן לעבוד במצב ידני של ON/OFF ובחירת טמפרטורה משתנה בהתאם להרגשה. תנור חימום של פיקסול מפיץ חום נעים, אינו מייבש את האוויר בחדר, ולכן מומלץ לסובלים מבעיות נשימה. לתנור החימום של פיקסול אין “צלעות” או זוויות מסוכנות, הוא לעולם אינו לוהט ואינו גורם לכוויות. הוא בטוח, בטיחותי, ידידותי לאדם ולסביבה. אינו דורש טיפול או אחזקה, ובעל אורך חיים משמעותי.

מעכשיו כבר לא צריך להתפשר. יש פתרון חימום שמתאים לכולם!

1
 !cid_23D49B21-0332-48A6-AAC8-CABEC3158DCC !cid_32B78D5D-039F-464B-AC12-C3188F292F52 !cid_01BD8FBC-29A7-4616-AAE6-7C7987756B1E!cid_9B5E1FD5-E4AB-49AA-8F0B-974333DF579D