[X]

על מערכות חימום לבית והיתרונות שלהם מול חימום רגיל

השפעתן החיובית של קרני האינפראאדום, מתוךמטה הקסמיםעלון מאת ריצארד בארי

במשך העשור האחרון, נערכה ביפאן מהפכה שקטה בתחום הריפוי, שימור, בישול, ייבוש וחימום. זהו השימוש והיישום בטכנולוגיה הבטוחהוהיעילה של גלי האינפרא אדום הרחוק (FIR) המחליפה את הטכנולוגיה הבטוחה יחסית של המיקרוגל. יותר ממאה וחמישים פטנטיםמשמעותיים הוענקו ליפאנים בשדה מחקר זה. גלי ה FIR חודרים לעומקם של מרכיבים אורגניים (5-8 סנטימטר), אפקט החימום הוא אחידמאד. אנו חיים בסביבה אפופה בגלי FIR וגופנו קולט ומקרין אותם.
רשימת מוצרים מבוססי FIR המופצים ביפאן מדהימה וכוללת:
חימום כריות לשינה, סאונת  FIR גרביים וכפפות מבוססי  FIR מייבש שיער  FIR תנור FIR  וטיפולים במרפאות   FIR

דר. טשיקו יאמאזאקי היא רופאה בעלת קליניקה ביפאן, שם היא ממשיכה את מחקרה הרפואי בשימוש ב FIR
היא זוקפת את הצלחת טיפולי ה FIR ליכולתה של הטכנולוגיה לסלק רעלים מהגוף. אולי זה פשטני, אבל באופן כללי רעלים הנמצאים בגופנו הםחומציים, ובמקומות בהם הרעלים מצטברים נוצרת חסימה במחזור הדם.

טיפול ב FIR מסיע בהרחבת כלי דם חסומים והמסה מוצלחת של הרעלים אל הדם ובסופו של דבר אל מחוץ לגוף דרך השתן והזיעה. בחורף אנומרגישים בנוח לבושים בסווטשירט בטמפרטורת חדר של 18 מעלות צלזיוס. בקיץ, לעומת זאת, אנו מרגישים בנוח באותה טמפרטורה בלבשנוחולצה קצרה בלבד. ההסבר הוא שלמרות הטמפרטורה הזהה, בקיץ מקרינים אלינו הקירות והתקרה קרינת FIR שמחממת אותנו יותר. מחקריםמראים שזוג נשוי הישן ביחד חי יותר שנים. בטוחני שיש לכך סיבות רגשיות, אך הסבר נוסף לכך הוא שבשעת השינה הזוג משמש כמערכת של”משדר\מקלט” לגלי ה FIR. כשאתה ישן לבדך אתה משמש כמערכת שידור בלא קליטה של גלי ה FIR. אנשים טוענים שאלו הם גלים חיוביים.כאשר אתם יושבים עם אדם נוסף ומשוחחים, אתם משדרים וקולטים גלי  הגורמים ישירות לחי FIR

מה הם קרני האינפרא אדום רחוק ?
חלק מקרינת השמש הבלתי נראה לעין האדם. חלק הידוע גם כקרינה ביוגנטית (בין 6 ל 14 מיקרון). קרינה ביוגנטית הוכחה על ידי מדעניםכתומכת גדילה של תאים בבעלי חיים, צמחים ובני אדם.

מה השפעתם של קרני ה   FIR ?
FIR   גורם לתנודות במולקולות מים בתאים ובדם, בכך משתפר מחזור הדם שלנו ומצבנו הבריאותי.

מה השפעת ה FIR על גופנו ?

  • מניע מולקולות מים בגופנו.
  • משפר את רמת החמצן בגופנו.
  • מחמם ומסנן שומנים, כימיקלים ורעלים ממחזור הדם שלנו וכך מנקה את מחזור הדם.
  • מסלק פסולת אחרת מגופנו, מוריד את רמת החומציות ומשפר את מערכת העצבים.

שימושים אחרים:
שיפור מערכת הנשימה,  מרכך מים קשים, מקל על כאבים, מסלק ריח פה רע, מטהר אויר, משפר את כוחנו ואת בריאותנו, מזרז תיקון תאי גוףפגומים, מאזן את רמת החומציות בגופנו, מנרמל את הכולסטרול בדם, מונע רקבובית, שומר על חום ועל שינה טובה יותר, משפר ומתחזקרעננות, עוזר לצמחים לגדול טוב יותר.

האם יש מגבלות גיל לשימוש במוצריFIR ?
אין מגבלות גיל לשימוש במוצרים, למעשה אנו זקוקים ל FIR מיום לידתנו ועד זקנתנו.

האם יש תופעות לוואי משימוש במוצרים ?
אין כל תופעות לוואי אך יש מקרים מסוימים בהם מטופלים חווים מה שמכונה “משבר החלמה”.

מה הוא “משבר ההחלמה” ?
משבר זה נחווה כשגופנו עובר ניקוי מרעלים. ניתן לחוות אי נוחות או כאב. במקרה כזה מומלץ להמשיך את השימוש במוצר. במקרה של כאביםואי נוחות קשים, מומלץ להפסיק את השימוש ולחזור לשימוש בחימום באופן עדין ומבוקר.

האם יש אפשרות שלא נחוש דבר כאשר אנו משתמשים במוצרים ?  לחימום
למעשה האפקט המורגש תלוי בצרכי הבריאות. אם אינכם חשים בדבר, גופכם פשוט בריא יותר מאחרים. שימוש במוצרי חימום במקרה כזהיוביל לתועלת לטווח ארוך וישמש ככלי למניעה

כמה זמן נחוץ כדי לחוש בהשפעת המוצרים ?
הזמן החולף עד לתחושת ההשפעה משתנה בהתאם למצב הבריאותי.
ניסיוננו מראה שרוב המשתמשים חשו באפקט בטווח זמן קצר יחסית.

פיקסול הוא המוצר החדש בשוק החימום. פתרון חימום יעיל, חסכוני, ירוק. אז אם אתם מחפשים מערכות חימום לבית. פקסול הוא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם.

מערכות חימום לבית , חימום, פתרונות חימום נוספים ניתן ליצור קשר טלפוני. פיקסול מובילה את מהפכת החימום ומערכות חימום לבית בישראל.